Transport, Przewóz towaru Sieradz Polska

Transport z Sieradza po Polsce i do Czech,Przewozy towaru do Sieradza.

GoCar Transport Sieradz, to oferta usług przewozu dla Przedsiębiorców z Sieradza i okolic,a także osoby prywatne,które potrzebują przewieźć swoje rzeczy prywatne.

Wykonujemy przewozy z Sieradza po Polsce,a także organizujemy transporty z Polski do Sieradza.

Jaka jest cena przewozu?

Stawka przewozowa zależy od kilku czynników , ale przeważnie wyceniamy i pobieramy opłaty tylko za przejazd w jedną stronę.

Ceny zależą od terminu nadania/odbioru i czasu na realizację zlecenia,a także wymiary i masa ładunku.

Transport Sieradz, ładunki drobnicowe.Jeśli potrzebujecie wysłać Państwo mniejszą partię towaru np 2-4europalety o niewielkiej masie,gdzie czas dostawy nie jest pilny, proponuje nasze usługi jako przewozy drobniowe,łączone,ekonomiczne.Taka sama sytuacja może zdarzyć się,gdy potrzebujecie wysłać Państwo tylko jeden duży element np okno,bramę,iduzy mebel tp. Taka propozycja to doskonałe rozwiązanie bez potrzeby wysyłania dedykowanego pojazdu i wyzszych opłat.

Transport Sieradz, ładunki całopojazdowe,dedykowane. To rozwiązanie transportowe dla ładunków zajmujących większą powierzchnię auta lub ładunki o zastrzeżonej dacie,godzinie odebrania,dostarczenia. Tutaj czas odgrywa główną rolę.

Zabieramy także ładunki o nietypowych wymiarach palet lub ładunki niespaletyzowane.

Na ładunki powyżej 2m długośc boku,mamy konkurencyjne stawki z kurierami.

Nasza oferta transportu z Sieradza po Polsce i dostawy do Sieradza obejmuje także auta z windami.

To swoboda załadunku i rozładunku w każdych warunkach.Wykonujemy dostawy w systemi burta-burta i drzwi-drzwi do odbiorców prywatnych.

 

Zapraszam do zapoznania się z warunkami i naszymi stawkami.

GoCar Transport Sieradz Polska.

 

 

 

Wybierz miasto: