Transport, przewóz Łódź Wrocław

Transport, przewozy towaru z Łodzi do Wrocławia. Transport dla firm i osób prywatnych np przewóz mebli z Łodzi.

Jednym z naszych częstych kierunków transportu jest Łódź - Wrocław,Wałbrzych, Legnica i inne miasto Dolnego śląska.

Wykorzystajcie Państwo przestrzeń naszych aut w relacji z Łodzi do Wrocławia.Warto skorzystać z kilkuletniego doświadczenia i atrakcyjnych cen.

 Regularne przejazdy po tym odcinku implikują dla Państwa szereg korzyści np. cena, czas realizacji,elastyczność dostaw,lepsze zarzadzanie towarem,środkami pieniężnymi,poziomem zapasów,cykliczności dostaw etc.

Jaka jest cena przewozu,transportu z Łódzi do Wrocławia??

Oczywiście cena przewozu zależy od kilku czynników,ale większości wyceniamy przewozy TYLKO W JEDNĄ STRONĘ, to wymierna i widoczna oszczędność przy wysyłce towru do klienta lub zaopatrzenie.Minimalna wartość zlecenia 150netto.

Obsługujemy małe i średnich przedsiębiorców,ale także wykonujemy zadania dla rozpoznawalnych marek i firm logistycznych np Raben,Yusen,Rohlig Suss, Hartwig,GEFCO,inne...

Możemy zagwarantować wysokiej jakości usługi przewozu i obsługi klienta, terminowe dostaw i ubezpieczenie na przewożone ładunki. W cenie proponujemy również wieloletnie doświadczenie pozyskane we współpracy z firmami rożnego formatu i branż.

Przewozimy ładunki drobnicowe np 2-4 europalety,ale także ładunki całopojazdowe,dedykowane.

Przewozimy ładunki nietypowe,na nietypowych paletach lub nietypowych wymiarach. Ładunki powyżej 2m mamy bardzo konkurencyjne ceny z kurierami.

Odbieramy i dostarczmy towar bez koniecznosci paletyzowania np. rusztowania luzem,ogrodzenia,nietypowe długie kartony,pompy ciepła,inne

Posiadamy auta z Windami,to pozawala na swobodny załadunek i rozładunek w każdych warunkach.Wykonujemy dostawy w systemie burta- burta ,ale także drzwi - drzwi, dostawy do klientów końcowych,indywidualnych.

Dysponujemy pojazdami typu plandeka,to doskonałe rozwiązanie do załadunku bocznego np. elementy 4metrowe.

Nasze usługi transportu Łódź - Wrocław - Łódź to realizacja zleceń jednorazowych,ale także chetnie podejmiemy cykliczną,regularną współpracę z Państem.

 

GoCar Transport Łódź - Wrocław - Łódź. Przewozy z Łodzi do Wrocławia i innych miast.

 

 

Wybierz miasto: